ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

27 Червня 2019, 15:51

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Попередні списки виборців та іменні запрошення будуть передані дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць 8-9 липня. Отже, з 10 липня ви зможете в приміщенні виборчої дільниці ознайомитись зі списком, а до 10 липня включно отримати іменне запрошення на вибори.

З метою запобігання невключення виборця до списку виборців для голосування в день виборів пропонуємо перевірити свої персональні дані у відділі ведення Державного реєстру виборців міської ради громадянам, які вперше братимуть участь у голосуванні, у яких відбувались зміни в персональних даних або адресі проживання, які вибули з військових частин, де проходили строкову службу, знялись з консульського обліку, під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в списках виборців, тощо.

Всі зміни до списків виборців можна внести по 15 липня включно. Також до цієї дати можна тимчасово змінити місце голосування.

При зверненні у відділ ведення Державного реєстру виборців при собі мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Також доводимо до відома виборців, які бажають тимчасово змінити місце голосування, що 29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано. Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: “за сімейними обставинами”, “у зв’язку з відрядженням”, “у зв’язку з виробничою необхідністю”, “за місцем роботи”, “за місцем навчання”, “за місцем фактичного проживання”, “у зв’язку із відпусткою”, “у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням” тощо.

З метою недопущення максимального відвідування відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради для уточнення своїх персональних даних або бажання написати заяву на зміну місця голосування, просимо виборців завчасно прийти до відділу для виконання зазначених дій. Повідомляємо, що відділ працює у вихідні дні, крім 28 червня, з 9:00 до 13:00 години, а 13-14 липня з 09:00 до 17:00 години за адресою: вул. Шевченка, 16 (приміщення міської ради), каб 14.

Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія