До уваги землевласників та землекористувачів земельних ділянок

5 Серпня 2020, 10:29

Шановні жителі міста, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності! З метою забезпечення санітарного та естетичного стану міста, просимо утримувати у чистоті та порядку земельні ділянки, що знаходяться у вашій приватній власності або користуванні, та прилеглі до них території.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою території міста Новограда-Волинського:

– підприємства (приватні підприємці), установи, організації забезпечують благоустрій та утримання в належному стані земельних ділянок, наданих їм на праві власності чи користування;

– на територіях ділянок, відведених під будівництво, та прилеглих територіях відповідальність за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними, а також знищення бур’янів покладається на керівників підприємств, установ, організацій та громадян, яким земельні ділянки відведені з вказаною метою;

– власник або користувач присадибної ділянки здійснює благоустрій цієї ділянки та утримує в належному стані (прибирання від сміття, косіння) прилеглу територію.

Прилегла територія – це територія, що прилягає до виробничої території, території землеволодінь суб’єктів господарювання по всьому периметру (зі сторони вулиць до проїжджої частини включно бордюр і 1 м за ним (на дорогах з м’яким покриттям – до осьової лінії), а з інших сторін на відстані 10 м для індивідуальних житлових будинків та 20 м для інших будівель від межі землеволодіння) для її благоустрою та утримання в чистоті і порядку.

Звертаємо вашу увагу, що порушення у сфері благоустрою тягнуть за собою накладання штрафів на громадян у сумі від 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб та громадян – суб’єктів господарської діяльності – від 850 грн. до 1700 грн.

Будьмо відповідальними! Адже наше місто – наш дім і всі ми хочемо бачити його чистим, охайним та, затишним. А це багато в чому залежить від кожного із нас.

При виявлення порушень у сфері благоустрою просимо звертатися в інспекцію благоустрою за тел.: 3- 01-90.

Відділ благоустрою УЖКГЕ та КВ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія