До уваги жителів багатоквартирних будинків

3 Серпня 2023, 8:20

Шановні жителі багатоквартирних будинків!

Доводимо до Вашого відома, що Звягельська міська рада підтримує співвласників багатоквартирного будинку та виділяє кошти на умовах співфінансування на капітальний ремонт покрівлі, ліфтів та внутрішньоквартальних  проїздів відповідно до Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки (https://portal.nvrada.gov.ua/pro-zatverdzhennya-programy-finansovoyi-pidtrymky-spivvlasnykiv-bagatokvartyrnyh-budynkiv-na-2022-2024-roky/).

Рішення щодо дольової участі співвласників у фінансуванні реконструкції, капітального ремонту багатоквартирного будинку, у проведенні робіт з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів, прибудинкових територій приймається співвласниками будинку на загальних зборах.

У разі прийняття такого рішення, уповноважена особа від співвласників будинку подає до виконавчого комітету міської ради заяву з додатками щодо включення житлового будинку до переліку будинків для конкурсного відбору на проведення реконструкції, капітального ремонту у відповідному бюджетному році.

Разом з тим, інформуємо, що на сьогодні для отримання співфінансування було подано шість заяв та проведено конкурсний відбір.

Депутати  Звягельської міської ради підтримали пропозиції голів ОСББ та виділили кошти з місцевого бюджету для проведення капітального ремонту наступних об’єктів:

  1. Капітальний (аварійний) ремонт ліфта в житловому будинку по вул.Шевченка, 41/1 під’їзд №2 в м. Звягель (ОСББ «Книжка») – виділено 162427 грн (що становить 90% від загальної суми проекту);
  2. Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул.Медичній, 3 в місті Звягель (ОСББ «Звягель») – виділено 946 000,00 грн (що становить 75% від загальної суми пректу);
  3. Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Олімпійська, 15 в місті Звягель (ОСББ «Мікрорайон «Олімпійський») – виділено 1 326 000,00 грн (що становить 90% від загальної суми проекту);
  4. Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду прибудинкової території по вул.Шолом Алейхема буд.1 в м.Звягель (ОСББ «Наш Дім») – виділено 350 000,00 грн (що становить 70% від загальної суми проекту);
  5. Капітальний ремонт ліфта в житловому будинку №1 (під’їзд №4) на вул.Юрія Ковальського м. Звягель (ОСББ «Наш Дім») – виділено 70 000 грн (що становить 90% від загальної суми проекту).
  6. Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду прибудинкової території по вул. О.Чернявського, 17 в м. Звягель (ОСББ «Містечко «Морське») – виділена сума з місцевого бюджету 42 890,00грн. Даний проект на етапі підписання Угоди про дольову участь у фінансуванні робіт.

Отже, враховуючи зазначене та з метою втілення планового капітального ремонту покрівлі, внутрішньоквартального  проїзду або ліфта у Вашому будинку, пропонуємо  провести загальні збори співвласників, обговорити потреби у проведенні вищевказаних робіт, прийняти рішення про готовність взяти участь у спільному фінансуванні ремонтних робіт та визначити уповноважену особу для представлення проекту, ведення перемовин і підписання Угоди про дольову участь у фінансуванні робіт щоб реалізувати все задумане.

Управління житлово-комунального господарства та екології

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія