До відома керівників юридичних осіб!

30 Жовтня 2015, 23:41

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців»  юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу (Форма №6) щороку протягом місяця, що настає за датою її державної реєстрації, починаючи з наступного року.

У разі ненадходження в установлений строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор зобов’язаний надіслати поштовим відправленням протягом п’яти робочих днів з дати, встановленої для подання реєстраційної картки, юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору зазначеної реєстраційної картки.

У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Якщо державному реєстратору повернуто поштового відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Враховуючи зазначене, юридичним особам, які не підтвердили відомості у  встановленому законом порядку, просимо  звернутися до відділу державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців Новоград-Волинського міськрайонного управління юстиції м. Новоград-Волинський, вулиця  Шевченка,16 каб 21. 

Відділ  державної реєстрації юридичних осіб

та фізичних осіб–підприємців Новоград-Волинського

міськрайонного управління юстиції м. Новоград-Волинський

 

Чат-бот Гаряча лінія