До відома населення міста
![До відома населення міста](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds9aanp619ih1006jo41tdn85a12d.jpg)
У Новоград-Волинському міськрайонному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області працює «телефон довіри»: 5-22-95, по якому ви можете звернутись з актуальних питань діяльності підрозділу або виявлення фактів проявів корупції працівниками ДСНС. Окрім того, ви маєте можливість звернутися з вищезазначених питань до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області за міським контактним номером: (0412) 48-03-47.
Прийом громадян з особистих питань керівництвом Новоград-Волинського міськрайонного відділу здійснюється щоденно з 9.00 до 18.00 год., крім вихідних та святкових днів за адресою: м.Новоград-Волинський, вул. Соборності, 22. Цілодобово з даних питань можна звернутись за телефоном «101». Усі заяви та повідомлення, що знаходяться в компетенції органів ДСНС, будуть розглянуті у визначені законодавством терміни.
О.В. Рафальський,
начальник Новоград-Волинського МРВ У ДСНС
України у Житомирській області
підполковник служби цивільного захисту