До Всесвітнього дня здоров’я проведено ряд зустрічей для учнів та їх батьків із лікарем-педіатром

5 Квітня 2024, 13:36

В рамках співпраці Звягельського міського центру соціальних служб та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради до Всесвітнього дня здоров’я, з 21.03 по 04.04.2024 р. було проведено ряд зустрічей для учнів Великомолодьківської гімназії та їх батьків із лікарем-педіатром вищої категорії Ларисою Віталіївною ДЕМЧУК.

Метою зустрічей було підвищення рівня освіченості присутніх з питань дитячих інфекційних хвороб та методів їх профілактики, формування в учнів та батьків знання про імунітет та здоровий спосіб життя, його значення для навчання, спілкування, повноцінної праці та відпочинку.

Лариса Віталіївна надала цікаву та змістовну інформацію, наводила повчальні приклади зі своєї багаторічної практики. Діти з великою зацікавленістю сприймали інформацію а батьки задавали хвилюючі питання.

Пам’ятаймо, що здоров’я – найбільша цінність для кожного. Ніякі досягнуті цілі в житті не приносять повного щастя, якщо немає здоров’я. Бережіть себе і свій організм, радійте життю. Набувайте хороші звички, привчайте себе до активного і здорового способу життя.

Чат-бот Гаряча лінія