До Звягеля прибув нідерландський активіст Боас Крагтвейк

4 Вересня 2023, 17:27
Сьогодні, 4 вересня, до Звягеля завітав нідерландський активіст Боас Крагтвейк, який щодня долає більше 50 км аби добігти з Амстердама до столиці України.
За час пробігу 28-річний спортсмен вже зібрав 51000 євро на карети швидкої допомоги, які рятуватимуть життя наших Захисників та Захисниць на фронті.
Боас Крагтвейк разом зі своєю командою зустрівся із заступницею міського голови Наталією Борис, керуючим справами виконавчого комітету Олександром Долею та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяною Кравчук.
У ході зустрічі спортсмен розповів, що головна мета його забігу – привернути увагу європейців до того, наскільки близькою є війна до Європи.
Наталія Борис подякувала активісту за його проукраїнську позицію, а також підписала синьо-жовтий прапор та залишила на ньому печатку нашого міста.
Прапори з підписами громад через які пролягає маршрут, по поверненню Боаса Крагтвейка на батьківщину, зможуть побачити жителі Європейського Союзу, що неодмінно нагадає їм про війну в Україні.
Разом до Перемоги!
Чат-бот Гаряча лінія