Добро і взаємопідтримка — рушійна сила цього світу

20 Вересня 2023, 13:15

????Добро і взаємопідтримка — рушійна сила цього світу. Це дарує віру, дає сили рухатись вперед навіть у найскладніших життєвих обставинах.

Наша міська організація жінок у тісній співпраці з групою жінок-депутаток Звягельської міської ради “Рівні можливості” (Оксана Гвозденко, Лілія Хрущ, Валентина Тростенюк, Світлана Прищепа, Людмила Тодорович та Лариса Шутова) ще з початку повномасштабного вторгнення взяли за орієнтир підтримку та допомогу сімей внутрішньо переміщених осіб.
А у 2023 році в рамках ініціативи “Голос жінок і лідерство – Україна” Українського Жіночого Фонду за підтримки Уряду Канади реалізуємо проект “Психологічний пункт підтримки для жінок та дітей внутрішньо переміщених осіб у Звягельській громаді”.
Для родин з дітками, які за другу домівку обрали саме нашу Звягельську громаду, спільно з ними, вже проведено наступні івенти:
????висаджено Алею пам’яті нескорених міст – висаджено більше тисячі кущів троянд та інших зелених насаджень https://fb.watch/n9zqsfSJxX/ .
????‍????проведено низку кулінарних майстер класів з виготовлення випічки спільно з мініпекарнею “ВашЛаВаш”. Діти та дорослі мали змогу відчути себе справжніми пекарями та самостійно робили фірмовий хачапурі – під керівництвом досвідчених пекарів вчилися працювати з тістом, особливою начинкою, займалися оформленням та спостерігали процес випікання. Ну і, звичайно ж, смакували! http://surl.li/lhdie
????‍♀️практичним психологом Дмитром Фенске проведено цікаві та актуальні психологічні тренінги: “Я корабель, який не потоне”, “Абетка самодопомоги в стресових ситуаціях”. Психологічна допомога та підтримка нині є корисною та необхідною чи не кожному українцю, тим більше ВПО.
???????? по-особливому душевно пройшли майстер класи з виготовлення віночків з українських квітів, кошиків “добра” з патріотичною символікою, які провели талановиті членкині нашої організації жінок Діана Фенске, Олександра Новашевська, Ольга Салійчук. Власноруч виготовлене стало подарунком мамам, поки ті були на тренінгу.
???? пізнавальні та цікаві екскурсії “Громада, яка мене прихистила” проводить усім бажаючим Звягельський туристичний центр. Їх учасникам розповідають про туристичні “магніти” Звягеля, його історію, видатних постатей, які тут народилися і працювали.
????професійна фотографиня Вікторія Зубрицька проводить фотосесії в колоритних національних костюмах, що дуже подобається всім учасникам проєкту. Кожен, хто долучився до фотозйомки – отримає в подарунок свою світлину на холсті.
????Заходи проекту “Психологічний пункт підтримки для жінок та дітей внутрішньо переміщених осіб у Звягельській громаді” тривають. Про них ми розповімо в наступних публікаціях.
Дякуємо усім, хто поряд!
З вірою в Україну, в ЗСУ та в Перемогу – разом творимо добрі справи! ????????
Чат-бот Гаряча лінія