Долучайтесь до флешмобу #ковіднатисяча_для_особливих_дітей

17 Лютого 2022, 17:40

16 лютого в Україні відзначили День єднання.

В цей непростий для нашої країни час виникає сильне бажання не лише взяти участь в заходах, які спрямовані на єдність і згуртованість українського народу, але й зробити добру справу! Тим самим демонструючи, що наша єдність в дії.

Саме в День єднання колектив Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю вирішив витратити «ковідну» тисячу для придбання науково-дидактичного матеріалу для роботи з дітьми з інвалідністю, котрі отримують послуги з комплексної реабілітації в нашому Центрі. Нехай цей внесок слугує гарним наочним прикладом для людей, які прагнуть робити добрі справи.

Просимо всіх небайдужих громадян нашої громади та країни підтримати  флешмоб #ковіднатисяча_для_особливих_дітей та придбати будь-який дидактичний матеріал (книжки, розмальовки, розвиваючи ігри, тощо) на символічну для вас суму за «ковідну» тисячу та подаруйте його дитині з особливими потребами.

Це можуть бути ваші сусіди, знайомі, рідні, які виховують діток з інвалідністю, або діти, які знаходяться на лікуванні в онкодиспансерах.

Позначайте свої добрі справи в соціальних мережах під хештегом #ковіднатисяча_для_особливих_дітей.

 

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

Чат-бот Гаряча лінія