Долучайтесь до Всесвітньої ініціативи ГОДИНА ЗЕМЛІ 2016!

15 Березня 2016, 7:59

Вже декілька років поспіль громада міста Новограда-Волинського долучається до всесвітньої ініціативи із збереження клімату – Година Землі.

У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Акція була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, у 2007 році. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, а місто Новоград-Волинський бере участь у Годині Землі з 2010 року.

Щороку кількість учасників зростає, і у 2015 році їх кількість значно  розширилась – до Години Землі долучилось більше ніж 7000 міст у 172 країнах у всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст: Париж, Гон-Конг, Ріо-де-Жанейнеро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучичилися більш ніж 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF) http://wwf.panda.org/uk/

Тож, шановні новоград-волинці, звертаємося до вас із проханням проявити свою турботу та зробити власний внесок у боротьбу з Глобальними Змінами Клімату, які даються взнаки вже сьогодні.

Кожен з вас може стати учасником всесвітньої ініціативи зі збереження клімату. Ваша участь потребує мінімальних зусиль та не потребує жодних фінансових затрат.

Закликаємо вас, 19 березня  2016 року, о 20 годині 30 хвилин вимкнути світло на одну годину. Нехай символічне вимкнення побутових приладів, без яких суттєво не зміниться ваше життя, стане гарним подарунком, подарунком довжиною в 60 хвилин для Планети Земля!

З боку міської ради будуть обрані об’єкти комунальної власності, які на годину будуть від’єднанні від електроенергії, а також буде проведено інформаційно-роз’яснювальний компонент Години Землі 2016 у засобах масової інформації.

Не будьте байдужими до глобальних проблем людства!
 

 

Оксана Липська,

спеціаліст першої категорії

відділу підтримки муніципальних ініціатив

та інвестицій міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія