Дорогі школярі, випускники Новограда-Волинського ! Шановні вчителі та батьки !

29 Травня 2017, 18:21

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято останнього дзвоника. Для кожного навчального закладу завершення навчального року – це підбиття підсумків. А заклади освіти міста Новограда-Волинського закінчили навчальний рік з високими досягненнями та гарними результатами.

Для учнів завершення навчального року знаменується не лише гарними оцінками, а й початком довгоочікуваних канікул. Прийшла пора відпочити, набратися духовних та фізичних сил. Тож, бажаю вам радісного та цікавого відпочинку, нових яскравих вражень та мандрівок.

Надзвичайно хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, ви стартуєте у незвідане самостійне життя. Вас, шановні випускники, чекають найкращі вузи України, яскраві перспективи. Бажаю вам віри у себе, будьте успішними, наполегливо крокуйте до здійснення поставленої мети. В цьому вам допоможуть мудрі настанови вчителів та любов і благословення батьків. Пам’ятайте, майбутнє нашої держави – це ви.

Сердечна вдячність педагогічному колективу за самовіддану працю, за якісні знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за творчий підхід і педагогічну мудрість. Щиро зичу аби любов до вашої професії ніколи не полишала ваших сердець, вдячних вам учнів.
 

О.В. Гвозденко,

заступник міського голови 

 

Чат-бот Гаряча лінія