Досліджено проби питної води і води поверхневих водойм у м. Новоград-Волинський

8 Вересня 2016, 6:01

За попередній тиждень відібрано та досліджено Новоград-Волинським міжрайвідділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗУ» 21 проба питної води і 7 проб води поверхневих водойм: водозабір, 1 км. вище водозабору, міський пляж (лівий, правий берег) р. Случ та з місць неорганізованого відпочинку – р. Случ, р. Смолка на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники.

Виявлена невідповідність вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними показниками у воді, відібраної в школі-інтернат та ДНЗ №15 – виявлені загальні коліформи в 100 см3 води. КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» розпочаті заходи щодо промивки та дезінфекції локальної системи центрального водопостачання, з послідуючим повторним дослідженням води.

З проби питної води та 7 проб води відкритих водойм, відібраної 01.09.2016р. на мікробіологічні дослідження, знаходяться в роботі. Результати будуть надані додатково.

За санітарно-хімічними показниками у досліджених пробах питної води та води поверхневих водойм відхилення не встановлені і відповідають вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Л.М. Прохор,

завідувач Новоград-Волинським міжрайвідділом

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗУ»

 

Чат-бот Гаряча лінія