#ДосвідВетеранівВартийПоваги

20 Березня 2024, 17:40

Для багатьох ветеранів перехід з військового життя до цивільного може бути непростим процесом. Водночас їхній шлях продовжується — вони так само прагнуть займатися улюбленою справою, закохуватись, подорожувати, навчатись і просто жити. Учасники війни щодня докладають сили для адаптації, тож цивільній частині суспільства важливо навчитись бути підтримкою у відновленні, проявляючи повагу та людяність 🤝
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» стартувала кампанія “Досвід ветеранів вартий поваги” за участі ветеранів.
♻️ Її мета — показати учасникам війни, що попри нелегкий процес відновлення, життя триває, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду захисників.
На всіх етапах розробки кампанії команда проєкту консультувалась з низкою організацій, які працюють над адаптацією учасників бойових дій до цивільного життя, а участь у створенні роликів взяли безпосередньо ветерани.
🎥 Ролики з військовими і їхнім досвідом, а також відповіді на запитання, які турбують, можна знайти на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»: Подивіться, відчуйте, зрозумійте ➡️ https://www.howareu.com/#veterans
Чат-бот Гаряча лінія