Довіряйте офіційним джерелам інформації

10 Травня 2024, 14:25

Соцмережами поширюється чергова маніпуляція щодо процесу завершення будівництва хірургічного корпусу.

На що Звягельська міська рада повідомляє:
Функції замовника делеговано від комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» до департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації на виконання робіт по будівництву (коригування) хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на вул. Наталії Оржевської,13, в м. Новограді-Волинському. Але функції замовника міська рада першочергово передала ще в 2019р.
За інформацією Департаменту регіонального розвитку ЖОДА Наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 23 липня 2023 року № 630 (зі змінами) затверджено перелік проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію Програми з відновлення України, серед яких і будівництво хірургічного корпусу в Звягелі.
Функції замовника з будівництва даного об’єкту виконує Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації. Укладання Угоди з будівництва про передачу коштів позики з подальшим проведенням публічних закупівель можливе після коригування та затвердження проєктної документації на об’єкт.
Наразі, відповідно до розпорядження міського голови № 54 від 04.03.2024 виділені кошти на коригування проєкту будівництва хірургічного корпусу.
Міська рада виконує свої зобов’язання та докладає всіх зусиль для завершення будівництва важливого об’єкту. Реалізація проекту складний та тривалий процес, обумовлений багатьма важливими процесами. І розпочати роботи можливо лише після успішного завершення усіх підготовчих процедур.

Не ведіться на маніпуляції та провокації. Довіряйте офіційним джерелам інформації.

Відділ з питань охорони здоров’я Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія