Два найшвидші способи передати показання лічильника газу – SMS-повідомлення на номер 7104 та через сайт 104.ua

4 Липня 2016, 21:42

Жителям Житомирщини необхідно з 1 по 5 липня зняти показання приладів обліку та передати дані до ПАТ «Житомиргаз». Такі заходи дозволять користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку необхідно передати до ПАТ «Житомиргаз» до 5-го числа. Такий термін надання показань лічильника визначений Кодексом газорозподільних систем (затверджений постановою держрегулятора від 30.09.2015 №2494).

Передати показання приладу обліку можна любим зручним для споживача способом:

– через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті http://104.ua

– надіслати SMS-повідомлення на номр 7104 (у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника, до 5 цифр).

– за телефонами контакт-центру (0412) 55-80-04 або 55-94-04 з 8.00 до 20.00

– на електронну пошту контакт-центру contact@zt.104.ua (у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника і дату їх фіксації)

– житомиряни можуть залишити у спеціальній скриньці, які знаходяться у центрі обслуговування клієнтів по вул. Перемоги, 10 та по вул. Київській, 54.

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок.

«Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше розрахункового», – зауважує начальник управління обліку та балансів Лариса Продоус.

Нагадаємо, що сплатити за газ можна у відділеннях «Укрпошти», «Ощадбанку» та інших банків, а також в режимі онлайн на сайті 104.ua в Особистому кабінеті, через систему інтернет-платежів Portmone.com або iPay.ua або за допомогою Інтернет-послуги «Приват 24».

Довідка. Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» здійснює розподіл природного газу на території Житомирської області. Підприємство обслуговує 13,3 тис км газопроводів, 2452 газорегуляторні пункти. Річний обсяг транспортування становить більше 600 мільйонів кубометрів газу.

Клієнтами компанії є 360 тисяч домоволодінь Житомирської області – 11 міст, 36 селища міського типу та 583 села.
 

Регіональна газова компанія «ЖИТОМИРГАЗ»

 

Чат-бот Гаряча лінія