Дякуємо за визнання

24 Лютого 2016, 5:29

Нещодавно у нашому місті пройшло урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку – святкова церемонія відзначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“. Зокрема, у соціально-культурній сфері за підсумками 2015 р. визначено переможцем в номінації „Краща установа соціального захисту“ – Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Борис Н.П.

Директор та колектив щиро вдячні за гідну оцінку соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організаційному комітету з визначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“, громадськості міста, яка приймала активну участь в обговорені кандидатів на переможців в номінаціях, членам виконавчому комітету міської ради, особисто міському голові Весельському В.І. та секретарю міської ради Пономаренко О.А.

Слова особливої вдячності за підтримку, розуміння і допомогу  висловлюємо першому заступнику міського голови Колотову С.Ю., заступнику міського голови Шутовій Л.В., які в 2015 р. координували роботу соціальних установ міста.

 

Наталія Борис,

директор Новоград-Волинського

міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія