Директор музею родини Косачів Людмила Гамма відзначає 65-річний ювілей

2 Вересня 2020, 13:30

2 вересня директор музею родини Косачів Людмила Гамма відзначає 65-річчя від дня народження. З нагоди свята тимчасово виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко та т.в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради Леся Адамович завітали до музею.

Вітаючи ювілярку, керівництво міста відмітило, що менш ніж за 3 роки на посаді, Людмила Петрівна втілила в життя багато гарних та яскравих проектів. Плідний життєвий та професійний шлях очільниці музею – багатий на добрі справи та звершення, зокрема саме цими днями в закладі розпочато ремонт.

Олена Пономаренко та Оксана Гвозденко наголосили, що професіоналізм та наполеглива праця Людмили Петрівни зробили вагомий внесок у розвиток галузі культури в місті, а відданість роботі, в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями, забезпечили повагу колег та однодумців.

Тому за сумлінну працю, професіоналізм, творчий підхід до музейної справи та з нагоди ювілею Людмилу Гамму було нагороджено Почесною грамотою міської ради.

Шановна Людмило Петрівно! Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою за плідну працю. Нехай кожен Ваш день наповнюється найважливішими словами, міцним здоров’ям, добром та благополуччям!

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія