Дитяче свято в центральній дитячій бібліотеці

30 Вересня 2016, 9:15

Вже традиційно з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек в центральній дитячій бібліотеці проходить свято кращих читачів літніх дитячих читань.

28 вересня на гостину  до бібліотеки завітали діти та їх родини,  що активно читали цього літа. Влітку центральною дитячою бібліотекою  було проведено багато цікавих, змістовних та яскравих заходів. Діти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Мрії про Україну: дитячий погляд» (конкурс оголошено Національною бібліотекою для дітей спільно з Фондом Миколи Томенко «Рідна країна»). Директор МЦБС Людмила Онищук нагородила дипломами та подарунками учасників: в номінації «Малюнок» – Молокус Вікторію ( ЗОШ № 3, 6-б кл.), Кравчук Іванну (ЗОШ№ 2, 7-б кл.), в номінації «Прозові твори» – Глазову Богдану (ЗОШ№3, 5-б кл.), в номінації «Поетичні твори» – Кручко Володимира (ЗОШ№9, 7 кл.), Писаренко Марічку (ЗОШ №5, 11кл.).

Сучасними дитячими  книгами були відзначені і найактивніші учасники конкурсу «Найкращий читач літа – 2016»: Барановська Любов – вихованка ДНЗ №2 «Калинка»,Тимощук Іванна – колегіум, 1-а кл., Буйвал Юлія – ЗОШ №7, 2-б кл., Мержвинський Ярослав – гімназія ім. Лесі Українки, 3-а кл., Штиль Аделіна – ЗОШ №3, 3-а кл., Пологняк Лада – ЗОШ №4, 4-а кл., Буйвал Ангеліна – ЗОШ №5, 4-б кл., Штиль Альбіна – ЗОШ №3, 5-б кл., Опанасюк Анжеліка – ЗОШ №2, 5-а кл., Глазова Богдана – ЗОШ №3, 5-б кл.

Переможцями конкурсу «Найкращий читач літа – 2016» стали – Оникійчук Ангеліна – гімназія ім. Лесі Українки, 5-а кл. та

Гороницька Ольга – ЗОШ №4, 4-б кл.

Адміністрація МЦБС та працівники центральної дитячої бібліотеки щиро вдячні депутату міської ради Ващенку Олегу Миколайовичу, який підтримує бібліотеку і вже не вперше дарує дітям гарні книги.  

Хочеться  подякувати всім активним читачам бібліотеки та їх рідним за любов до читання, до книги та бібліотеки.  

Дякуємо, що ви з нами!

Приходьте до нас, двері  дитячої бібліотеки завжди відкриті!

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек щиро вітаємо всіх працівників бібліотек міста з професійним святом! З святом і вас, дорогі наші читачі, адже без вас не було б і нас! Миру, злагоди, розуміння у ваших сім’ях та в нашій рідній Україні! Будьте здорові та щасливі!

 

Колектив  центральної дитячої бібліотеки.

 

Чат-бот Гаряча лінія