Дивовижний світ – це дитяча іграшка!

30 Червня 2016, 5:18

14-15 червня 2016 року команда Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника гуртка Бурлаченко О.В. взяла активну участь в ІІ обласній виставці-конкурсі «Іграшковий дивосвіт» в м. Житомирі. Не дивлячись на розпал літніх канікул, на виставку-конкурс прибуло 50 учасників у складі 18 делегацій із 4 міст та 14 районів області.

Діти представляли свої роботи у таких номінаціях: м’яка іграшка, сувенірна іграшка, маріонетка, народна лялька, авторська лялька.

Програмою виставки-конкурсу передбачалося виконання практичного завдання та захист роботи, виконаної в домашніх умовах.

У номінації «Авторська лялька» абсолютним переможцем стала Тетяна Топінко, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Новоград-Волинського, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Ільчук Н.М. Саме вона представлятиме наше місто в складі команди Житомирської області на Всеукраїнському рівні.

Успіхів і подальших перемог бажаємо всім, хто творить власними руками іграшковий дивосвіт. Творіть і не зупиняйтеся на досягнутому, адже поринути у світ свого дитинства, відчути атмосферу дитячої безтурботності і доброти нам дає улюблена іграшка.

 

В.І. Найдюк,

директор ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія