Екскурсійна поїздка до м.Львова батьків, дружин та дітей полеглих Героїв

1 Травня 2023, 9:30

В рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, 29 квітня, відбулась екскурсійна поїздка до м.Львова батьків, дружин та дітей полеглих Героїв, наших захисників, яку організував Звягельський міський центр соціальних служб за фінансової підтримки громадської організації «Гармонія+» (Вячеслав та Людмила Харченки).

Мета поїздки, в першу чергу, це увага та підтримка членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, та, звичайно ж, показати красу Львова. Неймовірна архітектура, навіть деяка збережена ще від 13 століття, вражає.
Протягом автобусної подорожі з чудовим гідом паном Миколою відвідали історико-культурний заповідник «Личаківський цвинтар», Собор святого Юра, побачили та почули про те, що переважна більшість пам′яток архітектури сконцентрована в історичному центрі. Зокрема, площа Ринок є однією з найдавніших і найцікавіших частин Львова. Під час відвідування Вірменської церкви, диякон якої, дізнавшись, що це родини загиблих, звершив молитву за здоров’я присутніх, за Україну, за Вірменію та за упокій полеглих захисників.
Дорослі та діти скуштували львівську каву, шоколад, пряники та інші різні смаколики, придбали сувеніри.
Батьки Антона Мілька та Дмитра Кулявця відвідали Національну академію сухопутних військ. На алеї Слави академії встановлено гранітні плити з іменами випускників вишу, які загинули під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, серед яких навічно викарбувані імена їхніх героїчних синів.

Чат-бот Гаряча лінія