Фахівці Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості зустрілись із активною молоддю Звягельщини

27 Жовтня 2023, 15:38
2️⃣6️⃣ жовтня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року в приміщенні громадського центру «Idea Hub. Територія успіху», що функціонує на базі Управління культури і туризму Звягельської міської ради, фахівці Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості за запрошенням Міського Молодіжного центру міста Звягеля зустрілись із активною учнівською та студентською молоддю Звягельщини ????‍????????‍????.

???? Розпочалась зустріч із ознайомлення із поняттям “кар’єра”. Заступник директора Звягельської філії ЖОЦЗ Вікторія Злочевська через анкетні запитання “Що таке кар’єра?” та “Що для Вас означає “успіх у кар’єрі” (як Ви зможете зрозуміти, що досягли професійного успіху)?” намагалась отримати інформацію про запити молоді до побудови кар’єри, про усвідомлення ними не лише поняття “кар’єра”, а й визначення її місця серед життєвих пріоритетів місцевої молоді. Також Вікторія розповіла про організацію роботи служби зайнятості із учнями та студентами, про заплановані заходи для них, про можливість проходження психологічного тестування на веб-базованій платформі для онлайн профорієнтаційного тестування “МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа”.

???? Базовий експрес-курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях провела психолог Звягельської філії ЖОЦЗ Людмила Ящук. Молоді люди через психоедукацію отримали стимул піклуватися про власне емоційне та психічне здоров’я; знайомилися із поняттям “толерантність до невизначеності” як одним із затребуваних “софт-скілом” поруч із адаптивністю та емоційним інтелектом; техніками саморегуляції, в тому числі “заспокійливого заземлення”.

Чат-бот Гаряча лінія