Фахівцями міського центру соціальних служб спільно з працівниками сектору протидії домашньому насильству здійснено планові виїзди в Пилиповецький та Великомолодьківський старостинські округи
![Фахівцями міського центру соціальних служб спільно з працівниками сектору протидії домашньому насильству здійснено планові виїзди в Пилиповецький та Великомолодьківський старостинські округи](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319275107_449348807395885_6706922762311831946_n.jpg)
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівцями міського центру соціальних служб спільно з працівниками сектору протидії домашньому насильству Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП України в Житомирській області здійснено планові виїзди в Пилиповецький та Великомолодьківський старостинські округи.
Відвідано внутрішньо переміщені сім’ї та сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах з метою проведення інформаційно-просвітницької діяльності щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству, наголошено щодо відповідального батьківства, ведення здорового способу життя.
Новоград-Волинський міський центр соціальних служб