Фармацевти Новограда-Волинського відзначили своє професійне свято

15 Вересня 2016, 6:44

Щороку у третю суботу вересня своє професійне свято відзначають ті, від кого без перебільшення залежить життя українців – фармацевтичні працівники. Важко уявити сучасне повсякденне життя без представників цієї професії. Адже робота фармацевта – важлива складова лікувального процесу, так як саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних та ефективних лікарських препаратів.

У Новограді-Волинському налічується майже 200 фармацевтичних працівників, які працюють в 29 аптечних закладах міста (7 – комунальної власності, 22 – приватної) та кожного дня своїми порадами й діями роблять значний внесок у підтримання здорового й повноцінного життя новоград-волинців.

15 вересня 2016 року у великій залі Будинку рад відбулись урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

На початку заходу до вітального слова було запрошено міського голови Віктора Весельського, який у своєму виступі, зокрема, зазначив: «День фармацевта для вас, працівників даної галузі, завжди є досить хвилюючим і в той же час вельмиприємним, якого ви чекаєте з особливим нетерпінням. Адже саме в цей день ви приймаєте слова подяки і відчуваєте гордість за свою професію. І зовсім не даремно: ви гідні великої поваги, оскільки ваша нелегка щоденна праця,  знання і досвід – це запорука успішного процесу лікування наших громадян». З нагоди професійного свята очільник міста побажав всім, хто присвятив своє життя фармації, добра та людяності, невичерпності сил і енергії, нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі та добробуту в родинах.

На адресу фармацевтів лунали привітання від секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Лариси Шутової, начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака, в.о. начальника медичної служби 30-ї ОМБр Євгенії Атаманенко. Звертаючись до фахівців аптечної справи з вітальним словом виступаючі відмітили їх наполегливість та відповідальне ставлення до своєї роботи і відвідувачів.

Керівникам аптечних закладів та фармацевтичних підприємств міста було вручено привітальні листи. Кращих працівників аптечної мережі було відзначено Почесними грамотами міської ради та Подяками міського голови.

Почесною  грамотою міської ради нагороджена (розпорядження міського голови №263(к) від14.09.2016 р.):

Кравченко Наталія Леонтіївна  – старший фармацевт  Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Подяки міського голови отримали:

Махінов Михайло Костянтинович – генеральний директор ТОВ «Юнік Фарма»;

Перерва Валерій Ігорович  –  директор фірми ТОВ «Новофарм-Біосинтез»;

Семенюк Ірина Володимирівна – заступник завідуючої центральної міськрайоної аптеки №217;

Сальнік Вікторія Василівна – фармацевт центральної міськрайоної аптеки №217;

Летушева Людмила Анатоліївна – фармацевт центральної міськрайонної аптеки №217;

Пономаренко Юлія Вікторівна – завідувачка аптеки №212;

Маринін  Володимир Вікторович – в.о. начальника відділення медичного постачання медичної роти 30-ї ОМБр.

Протягом заходу для всіх, хто присвятив своє життя фармації, лунали музичні подарунки.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія