Фінансова підтримка Новоград – Волинської центральної міськрайонної аптеки №217

28 Грудня 2022, 9:01
Воєнний стан суттєво змінив умови ведення господарської діяльності Підприємства Новоград – Волинська центральна міськрайонна аптека №217. Аптека є комунальною і виконує, першочергово, соціальну функцію для жителів громади, а це забезпечення пільговим відпуском медикаментів та підконтрольних ліків (наркотичних знеболюючих та психотропної дії лікарських засобів).
Завдяки спільній роботі керівництва громади та депутатів міської ради з метою покращення фінансово-господарської діяльності, матеріально-технічної бази та оперативного вирішення питань, пов´язаних з фінансовою діяльністю було напрацьовано та прийнято під час двадцять восьмої сесії восьмого скликання ряд рішень.
Зокрема, затверджено рішення від 22.12.2022 № 708 «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Підприємства Новоград – Волинська центральна міськрайонна аптека №217 на 2022-2023 роки» та бюджетом міської ТГ передбачено виділено коштів в сумі 1,5 млн грн. Це дасть можливість сформувати необхідний товарний запас лікарських засобів та збільшити товарообіг. При цьому передбачається, що фінансування структурних підрозділів підприємства, які функціонують на території інших територіальних громади Звягельського району будуть здійснюватися за їх рахунок.
Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради
Чат-бот Гаряча лінія