Гаряча лінія до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

28 Липня 2017, 2:24

27.07.2017 р. в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася гаряча лінія «З питань протидії торгівлі людьми» до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, на дзвінки відповідала Корнійчук А. П. – практичний психолог Центру.

На «гарячу лінію» звернулося дві особи з питань протидії торгівлі людьми. Абонентам було надано інформацію з питань, які виникали, роз’яснено, як запобігти випадкам торгівлі людьми і не опинитися в «трудовому рабстві». Рекомендовано не погоджуватись на пропозиції випадкових або малознайомих людей про роботу, навчання чи шлюб за кордоном і ні в якому разі не довіряти нікому свої документи. Цікавитись, чи легальна діяльність фірми, що запрошує вас за кордон і посередників, що співпрацюють з ними на місці. Знайти в інтернеті адресу роботодавця та ін.

Шановні мешканці, будьте пильні та уважні при виборі роботи, знайомств та відпочинку, особливо за кордоном, адже це запорука Вашого безпечного життя!

При виникненні питань за додатковою інформацією звертайтеся до Новоград – Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою вул. Шевченка, 31 тел. (04141) 2-07-12.

 

Чат-бот Гаряча лінія