Генеральний прокурор України призначив нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури

18 Грудня 2015, 7:55

Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський привітав з призначенням нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галину Пилипчук, яка до призначення працювала на посаді прокурора Баранівського району.

У привітальному листі зазначено: „У цей складний час Вашим головним завданням є системна та безапеляційна боротьба з корупцією і організованою злочинністю, збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою. Сьогодні перед прокуратурою стоять непрості завдання, які значною мірою зумовлені військовими діями на східних кордонах України. Ці завдання особливо гостро ставить громадськість, яка розраховує на Вашу відповідальність, справедливість та принциповість.

Бажаю Вам гідно виконувати покладені на Вас обов’язки – захищати конституційні права та свободи наших співвітчизників, зміцнювати законність та правопорядок. Щиро зичу Вам успіхів у благородній справі служіння народу України.“

Відповідно до вимог чинного законодавства, територіальна юрисдикція Новоград-Волинської місцевої прокуратури розповсюджується на Баранівський, Романівський, Ємільчинський райони, місто Новоград-Волинський та Новоград-Волинський і Червоноармійський райони.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія