Година корисного спілкування в міському територіальному центрі

11 Травня 2017, 8:47

Для того щоб стати щасливим, людині необхідно навчитися жити в гармонії із зовнішнім світом, самим собою. А щоб досягти гармонії в собі, перш за все, необхідно переглянути своє ставлення до себе. Визначити, які недоліки не дають змоги жити щасливо, і переробити їх або навчитися використовувати їх так, щоб вони виглядали як переваги.

Про все це розповіла бібліотекар центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського під час години корисного спілкування «В гармонії з собою і світом» для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування населення. Разом із слухачами розглянули різні життєві ситуації, проаналізували їх. Вірш про щастя прочитала Осінська Л.Д.

Антистресова дія, заспокоювання, релаксація та реалізація творчого потенціалу – все це захоплюючі та неймовірно цікаві розмальовки для дорослих: прості чорно-білі малюнки з великою кількістю дрібних елементів рятують від стресів тисячі дорослих людей по всьому світу. Не дивно, що розмальовки для дорослих зацікавили підопічних центру, адже вони справді позитивно впливають на загальний стан і навіть фізичне здоров’я людини.

Кожен із присутніх познайомився з інформацією, що його цікавить: і про цінність життя і здоров’я, і про лікування природою, і про шкідливі звички, і про те, як важливо себе загартовувати і займатися фізичною культурою, щоб жити у гармонії із світом і собою.

 

Центральна міська бібліотека ім. Ю. Ковальського

 

Чат-бот Гаряча лінія