Голова Житомирської обласної ради відвідав Новоград-Волинський

13 Жовтня 2017, 19:13

Володимир Васильович Ширма голова Житомирської обласної ради відвідав Новоград-Волинський. Мета візиту: ознайомитися з освоєнням коштів на будівництво хірургічного корпусу в місті у сумі 3 млн. 100 тис. грн., які були виділені з обласного бюджету, а також депутатами обласної ради С.А. Нусбаумом, О.М. Ющенком та В.С. Мельником. Голова обласної ради В.В.Ширма у супроводі Новоград-Волинського міського голови В.Л.Весельського побував на будівництві об’єкту. Після огляду будівельного майданчику, посадовці провели нараду. Предмет діалогу: планування продовження будівництва та пошук джерел його фінансування. 

Володимир Васильович Ширма зазначив: «Якщо ми всі гуртом не візьмемося за цей об’єкт, то завершити його буде неможливо». Справа в тому, що Житомирська обласна рада та Новоград-Волинська міська ради виділили зі своїх бюджетів на будівництво нового хірургічного корпусу 6 млн. 140 тис грн., з них 2, 5 млн. грн з обласного бюджету, 600 тис. грн. надали депутати обласної ради та 3 млн. 40 тис грн виділено з новоград-волинського міського бюджету. Новоград-Волинський міський голова В.Л.Весельський зауважив, що місто і надалі буде виконувати свої зобов’язання, незважаючи на фінансові труднощі при зведенні хірургічного корпусу, який життєво необхідний для новоствореного госпітального округу з центром у Новограді-Волинському. 

На жаль, поки що в районному бюджеті та бюджетах ОТГ на будівництво хірургічного корпусу не знайшлося грошей обіцяних на розширеній нараді, що відбулася ще 3 березня цього року за участі заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Я.М.Лагути та голови Житомирської обласної ради В.В.Ширми. Тим часом, лише з 2018 року голови Новоград-Волинської районної ради та районної державної адміністрації розпочнуть пошук необхідних коштів. Між тим, голова обласної ради В.В.Ширма наголосив, що кошти потрібні вже сьогодні, адже це значна сума. Так, лише в наступному 2018 році на продовження будівництва хірургічного корпусу – зведенню чотирьохповерхового корпусу та даху – потрібно запланувати 24 млн. грн. Тому, тільки об’єднавши зусилля на місцевому, районному, обласному та державному рівні – існує ймовірність продовження будівництва в заплановані терміни. Тож, за результатами візиту до Новограда-Волинського голова обласної ради пообіцяв посприяти виділенню на будівництво хірургічного корпусу з обласного бюджету 2,5 млн. грн вже до кінця року.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія