Голови батьківських комітетів познайомилися з особливостями організації харчування та дотримання безпекових умов у ЗЗСО

22 Вересня 2023, 15:49

21 вересня відбулася чергова зустріч заступниці міського голови Наталії Борис та заступниці начальника управління освіти і наук Тамари Гончарук з головами батьківських комітетів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Звягельської міської територіальної громади. Відповідно до плану, обговорили питання мережі класів та учнів на 2023-2024 навчальний рік, особливості організації харчування та створення безпекових умов у закладах освіти.

За бажанням батьків відвідали ЗЗСО громади: гімназії №3, №5 та ліцеї №1, №4. Поспілкувалися із керівниками освітніх закладів, які розповіли про те, як здійснюється харчування учнів та дотримуються безпекові умови навчання дітей.

Голови батьківських комітетів висловили пропозиції директору Ліцею №4 щодо покращення організації освітнього процесу, а саме збільшення кількості класів, які навчатимуться у офлайн-форматі.

Наталія Борис та Тамара Гончарук подякували освітянам та батькам за плідну співпрацю, завдяки якій діти можуть здобувати міцні знання в безпечних та комфортних умовах.

Чат-бот Гаряча лінія