Грантові проєкти нової економічної стратегії Уряду: відбулася нарада з підприємцями Звягельської громади

21 Квітня 2023, 15:20

21 квітня за ініціативи директора Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості Віктора Сербіна відбулася нарада “Нова економічна стратегія уряду” з представниками малого та середнього бізнесу, спілками підприємців Звягельської територіальної громади.

Метою зібрання стало: надання інформації щодо грантових проєктів нової економічної стратегії Уряду; інформування та привернення уваги присутніх до активних програм стимулювання зайнятості для вирішення проблем безробіття; спонукання до участі в цих програмах задля створення нових робочих місць, надання допомоги вразливим категоріям населення та сплати податків для підтримки економіки нашої держави.

В ході наради перед присутніми виступили заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Звягельської філії ЖОЦЗ  Анна Малова, керуюча відділенням ТВБВ №1005/057 філії Житомирського обласного управління АТ Ощадбанк Валентина Прокопчук, начальниця місцевої державної податкової інспекції Галина Ящук.

Директор Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості Віктор Сербін, зокрема, деталізував інформацію щодо грантових програм від держави на створення власної справи, розширення малого і середнього бізнесу, на нову кар’єру. Також повідомив про підтримку малозабезпечених громадян за програмою “Рука допомоги” (для започаткування власного бізнесу); про можливість залучення громадян до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт в рамках проєкту “Армія відновлення”; про можливість підвищення конкурентоспроможності після 45-тирічного віку та розширення можливості для працевлаштування через отримання ваучера для навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття; про компенсаційні виплати роботодавцям, які працевлаштовуватимуть осіб із числа вразливих верств населення.

Начальниця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Звягельської філії ЖОЦЗ  Анна Малова більш детально зупинилась саме на компенсаційних виплатах роботодавцям.

Керуюча відділенням ТВБВ №1005/057 філії Житомирського обласного управління АТ Ощадбанк Валентина Прокопчук інформувала про фінансову підтримку банком грантових проєктів та умови надання грантів бажаючим.

А начальник державної податкової інспекції Галина Ящук зупинилась на питанні оподаткування та зборів, які є необхідною умовою при заповненні бізнес-планів тим, хто може стати претендентом на отримання гранту від держави для започаткування або розширення бізнесу.

Чат-бот Гаряча лінія