Громада прощатиметься із загиблим Захисником України Денисом Радченком
![Громада прощатиметься із загиблим Захисником України Денисом Радченком](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/svichka.jpg)
У середу, 29 листопада о 12:00 год на території Української православної Свято-Петро-Павлівської церкви (вул. Відродження, 54/1) відбудеться прощання із загиблим Героєм, який віддав своє життя за Україну – Радченком Денисом Сергійовичем, 2003 р.н.
Денис був вірний військовій присязі і загинув у бою, захищаючи Батьківщину.
Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Поховання пройде на кладовищі по вул. Василя Стуса.
Закликаємо жителів громади долучитись до церемонії прощання та поховання.
Обов’язок кожного – розділити біль утрати з рідними та близькими Героя, віддати останню шану українському воїну-земляку, який загинув за нас, за мирне небо над Україною… Це не лише горе родини, це велике горе для всіх українців.