Громадська організація Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij/Swjahel e.V. подарувала Звягельській громаді спеціалізований автомобіль для перевезення дітей з інвалідністю

30 Червня 2023, 15:40

28 червня відбулася знакова подія. Громадська організація Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij/Swjahel e.V. подарувала благодійно Звягельській міській територіальній громаді спеціалізований автомобіль для використання в роботі Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Даний транспортний засіб відіграє важливу роль, а саме довезення дітей з інвалідністю до місця надання послуг з комплексної реабілітації.
Наразі автомобіль проходить технічний огляд та реєстрацію для безпечного використання в майбутньому для потреб Центру. Найближчим часом автомобіль розпочне свою роботу по завершенню всіх необхідних технічних процедур.
Колектив Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради щиро вдячний благодійній організації в особі Валентини Собецької та вітає її з почесною нагородою Орденом “Звягель” за вагомий особистий внесок у розвиток життєдіяльності Звягельської міської територіальної громади.

Чат-бот Гаряча лінія