Громаду відвідав експерт з енергоефективності ГО «Екоклуб» Дмитро Сакалюк

3 Листопада 2022, 11:44

2 листопада громаду відвідав керівник проектів, експерт з енергоефективності ГО «Екоклуб» Дмитро Сакалюк, щодо участі громади в грантовій програмі по впровадженню  відновлювальних джерел енергії .

Діяльність ГО «Екоклуб» спрямована на підвищення енергоефективності та поширення відновлюваних джерел енергії, що є життєво необхідними заходами для попередження негативних наслідків  змін клімату. Такі заходи є першочерговими  і для розбудови України.

У зустрічі взяли участь міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Ірина Гудзь, заступник міського голови Віталій Якубов, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олег Годун, директор КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович, головний лікар КНП «Новоград-Волинського міськрай ТМО» Василь Борис.

Обговорено та домовлено  про будівництво сонячної електростанції на базі КНП «Новоград-Волинського міськрай ТМО».  Згодом Дмитро Сакалюк відвідав комунальне підприємство та обговорили варіанти розміщення сонячної електростанції.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

Чат-бот Гаряча лінія