Гру-квест «Права і обов’язки дітей» організували і провели працівники центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського

1 Червня 2016, 1:14

Міжнародний день захисту дітей в Україні та світі, який  святкують 1 червня,  це не тільки голосні та веселі свята для малечі, а й нагадування дорослим  про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного суспільства. Саме тому 31 травня 2016 року працівники центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського запросили юних читачів взяти участь у квесті   «Права та обов’язки дітей», який проходив за міським Палацом культури  ім. Лесі Українки,  на території залишків фортеці.

Спочатку учасників ознайомили з правилами гри. Потім поділили на дві команди: одні шукали – «Права», а інші – «Обов’язки». А далі квестори рухалися по маршрутному листку, виконуючи різні завдання. Це і орієнтація в просторі, і проходження лабіринту, і вміння відшукати потрібну книгу, що знаходилася на книжковій виставці. Всі завдання були виконані і майже одночасно обидві команди дісталися фінішу, за що були нагороджені призами.

На мульт-мікс «Не порушуйте наші права», що проходив в бібліотеці, запросили учнів колегіуму. Дітям на прикладі  мультфільмів в цікавій ігровій формі були продемонстровані права та роз’яснено їх значення.

 

Центральна  міська

бібліотека ім. Юрія Ковальського

 

Чат-бот Гаряча лінія