Гуманітарна допомога від Ротарі-Клубу Людвігсгафена-на-Рейні

24 Березня 2023, 15:23

Старостинські округи, комунальні підприємства та освітні заклади Звягельської міської територіальної громади отримали гуманітарну допомогу, передану від Ротарі-Клубу міста-побратима Людвігсгафена-на-Рейні (Німеччина).

Старостинські округи, зокрема Наталівський, Дідовицький, Пилиповицький, Майстрівський та Великомолодьківський, отримали генератори та бензопили.

Комунальному підприємству Звягельської міської ради «Звягельводоканал» передано: генератори, болгарки, бензопилу, бензоріз, ланцюгову пилу, подовжувачі та кабелі, тестер напруги, вогнегасник, інструменти та мастила.
Комунальному підприємству «Звягельсервіс» передано генератор, болгарки, бензоріз, ланцюгову пилу, інструмент для різання кабелю, подовжувачі, кабелі та прилад для підзарядки, тестер напруги, мастила.

Комунальному підприємству «Звягельтепло» передано болгарки, бензоріз, подовжувачі та кабелі.

Комунальному некомерційному підприємству «Звягельська багатопрофільна лікарня» передано генератор.

Заклади освіти, зокрема Ліцей №1 ім. Лесі Українки, Ліцей №4, Ліцей №11, Гімназія №5, Гімназія №7, Гімназія №9 отримали подовжувачі, прилади для підзарядки, газові плити та газові балончики до плит.

Міський голова Микола Боровець від імені Звягельської міської територіальної громади висловлює вдячність місту-побратиму Людвігсгафен-на-Рейні (Німеччина) та спільноті Ротарі-Клуб Людвігсгафен за надану допомогу та підтримку українського народу в тяжкі часи воєнної агресії російської федерації проти України.

РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!

Чат-бот Гаряча лінія