Хода за сімейні цінності

16 Травня 2021, 19:48

З нагоди Міжнародного дня сім’ї на території Новоград-Волинської міської територіальної громади відбулися заходи, які покликані популяризувати родину як важливий інститут суспільства, наголосити на важливості виховання дітей в родинному колі та пропагувати сімейні цінності.

Було організовано та проведено численні зустрічі, заходи культурного, спортивного, освітнього, виховного та благодійного спрямування.

Зокрема, 16 травня від площі Лесі Українки до парку культури та відпочинку у супроводі муніципального духового оркестру пройшла хода за сімейні цінності. В парку для жителів та гостей громади було організовано святкову програму, тематичні фотозони, локації.

З вітальним словом до жителів громади звернулися заступник міського голови Наталія Борис та депутат міської ради Олег Годун, представники релігійних конфесій.

«Родина робить людину щасливішою і сильнішою, – наголосила Наталія Борис, – тому створюйте і бережіть свої сім’ї. Турбота один про одного і взаємодопомога, християнські цінності – це невід’ємні складові дружної сім’ї».

 

Чат-бот Гаряча лінія