Хороші справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто потребує допомоги

12 Березня 2024, 9:41
З початком повномасштабного вторгнення Церква Євангельських християн-Баптистів Благодать у Звягелі стала простором моральної та матеріальної підтримки для тих, хто потребує допомоги. Добрим словом, продуктами, життєвонеобхідними речами духовні наставники та прихожани турбуються про вразливі категорії населення громади, внутрішньо переміщених осіб, родини загиблих військових, суттєво допомагають нашим воїнам, які перебувають на фронті у найгарячіших точках.
11 березня секретар міської ради Оксана Гвозденко завітала до Церкви ЄХБ Благодать та від імені Звягельської громади, міського голови Миколи Боровця, депутатів і виконавчого комітету міської ради подякувала пасторам Михайлу Петровичу, Олександру Вікторовичу, Віктору Васильовичу та прихожанам Церкви за турботу постійну допомогу й підтримку жителів Звягельської громади, вручила Подяку міського голови та відзнаку «Дякуємо за українське серце!».
Допомагаючи іншим, ми даруємо не просто матеріальні цінності для тіла, а даємо радість і надію, тепло і чуйність наших сердець для душі, вносимо свою лепту добра для нашої країни та всіх українців.

Нехай Всемилостивий Господь повертає сторицею даровану доброту і щедрість. Хай мир і спокій запанують у наших душах і в Україні!

Чат-бот Гаряча лінія