І доки є пам’ять в людей і серця в матерів, доти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть

6 Травня 2016, 3:59

Минають роки, відлітають у вічність… Все далі відходять грізні роки  Другої Світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. У ці травневі дні у Новоград-Волинській спеціалізованій  школі №4 відбулися заходи, присвячені 71 річниці Великої перемоги над фашистськими загарбниками. Учні 5-10 класів взяли участь в акції «Ветеран живе поруч» та відвідали вдома ветеранів війни, привітавши їх із прийдешнім Днем перемоги. В усіх класах пройшли уроки мужності. Десятикласники мали нагоду поспілкуватися із ветераном війни О.А.Семчук.

6 травня 2016 року протягом навчального дня у школі тривав радіо-марафон, присвячений Дню пам’яті і примирення та святу перемоги. Під час великої перерви відбулася урочисто-траурна загальношкільна  лінійка «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» Затамувавши подих, слухали діти спогади про воєнну юність учасника бойових дій під час Великої Вітчизняної війни Олімпіади Андріївни Семчук. Діти поклали квіти до пам’ятної дошки загиблим під час АТО випускникам нашої школи М.Лісовського та О.Гордійчука. Делегація учнів від кожного класу поклали квіти також на могили воїнів на меморіальному кладовищі та братській могилі поблизу школи.  Хвилиною мовчання присутні   вшанували пам’ять полеглих співвітчизників,  які не повернулися з жорстокої війни  і   полягли в боях  за мир і свободу нашої Вітчизни. Своє щире дитяче ставлення до війни піснею  «Я ненавиджу тебе, війна» висловив учень 6-Б класу Іван Лось.

Спеціально підготовленим до свята танцем учасники шкільного хореографічного колективу   супроводжували пісню «Маки», яку заспівала учениця 9-А класу Дарія Шульга.  Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми віримо в це!» Тому, на завершення лінійки вокальний ансамбль 3-5 класів виконав пісню «Миру нам сьогодні треба».

 

Прес-центр школи

 

Чат-бот Гаряча лінія