Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у Новоград-Волинській міській територіальній громаді

15 Вересня 2022, 8:36

Організатор громадського обговорення:  управління культури і туризму міської ради.

Найменування юридичних осіб, яким пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події додаються.

Свої пропозиції зацікавлені особи подають до організатора громадського обговорення у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», шляхом:

– особистого звернення до управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

– письмового звернення до управління культури і туризму міської ради на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: 

Широкопояс  Олександр Юрійович – начальник управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа Лесі Українки, 9).

Результати проведення  громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.

Пропозиції та зауваження надаються до організатора громадського обговорення протягом двох місяців з дати офіційного оголошення на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

В рамках громадського обговорення управління культури і туризму міської ради приймає та реєструє  надані пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення з 16 вересня 2022 року.

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія