Інформаційне роз’яснення щодо скасування громадських слухань з питання перейменування вулиць, провулків, парків, скверів, алей Новоград-Волинської міської територіальної громади

2 Червня 2022, 18:41

02 червня 2022 року о 17.00 год. у великій залі Будинку рад мали відбутися громадські слухання з питання перейменування вулиць, провулків, парків, скверів, алей Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Указом Президента України №64/2022 на всій території України із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року введено воєнний стан, який продовжено до 23 серпня 2022 року Указом Президента України №341/2022.

Зміст правового режиму воєнного стану, порядок його введення та скасування, правові засади діяльності органів державної влади, військового командування, військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в умовах воєнного стану, гарантії прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб визначається Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

Статтею 8 зазначеного Закону визначено, що в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану, зокрема, забороняти проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.

Наказом начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації від 01.06.2022 №24 заборонено проведення на території Новоград-Волинського району, на час дії воєнного стану в країні, референдумів, виборів, страйків та інших масових зібрань та акцій громадян.

Однак, звертаємо увагу. Що громадське обговорення з питань перейменування вулиць, провулків, парків, скверів, алей триває до 10 червня 2022 року у форматі:

особистого звернення жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради (к. № 1, площа Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

письмового звернення жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади до управління культури і туризму міської ради  на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

 

Юридичний відділ міської ради

Чат-бот Гаряча лінія