Інформаційний зріз щодо діяльності галузей житлово-комунального господарства та освіти за минулий тиждень

13 Лютого 2019, 20:32

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

– вивезено 20 м³ сміття (місця загального користування);
– проводиться кронування дерев на вул. Маршала Рокосовського (Алея імені Ліпаткіна);
– проведено частковий ремонт центральних воріт на кладовищі по вул. Коростенська.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
– встановлено решітки на зливові колодязі: вул. Пушкіна, 10/2 – 1 шт., вул. Володимира Антоновича,38,40 – 2 шт.;
– розпочато прибирання та вивезення змету на наступних вулицях міста: Шевченка, Житомирська, Пушкіна, Вокзальна;
– проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях: Робітнича, Лесі Українки, Юрія Ковальського, Поліська, Князів Острозьких, Відродження, Михайла Драгоманова, Героїв АТО, Шевченка („Чорнобильський дзвін“), Житомирська (Житомирський міст).

Освіта:

04 – 08 лютого в м. Житомирі на базі КЗПО «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» проходив ІІ етап МАН з історії, з математики, комп’ютерних наук, фізики та астрономії, у якому взяли участь 4 учні ЗЗСО міста. 

04 – 05 лютого в КЗ «ЖОІППО» ЖОР проходив ІІ обласний відбірковий тур конкурсу «Учитель року» з географії. Учасником від м. Новограда-Волинського була вчитель Ліцею № 1 Мищик О.М., яка посіла 9-10 місце. 

05-07 лютого Т.В. Ващук, начальник управління освіти і науки взяла участь у короткостроковому семінарі в м. Житомирі на тему «Стан та перспективи розвитку освіти регіону».

05 лютого в Ліцеї № 1 пройшов майстер-клас учителя української мови та літератури Чумак О.В.

05 лютого в ІМЦ відбулося засідання комісії з питань громадянства, за результатами якого було підготовлено протокол і довідку про знання державної мови.

06 лютого в ЗОШ №2 відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи на якій розглянуто ряд питань: про організацію заходів з національно-патріотичного виховання у ІІ триместрі, організація та проведення міських фестивалів «Зустріч трьох поколінь» та «Сузір’я талантів» та інше.

06 лютого в ІМЦ відбулося засідання Школи обміну досвідом вчителів музики ЗЗСО «Гармонія».

06 лютого в ДНЗ №16 працювала експертна група з оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників. 

07 лютого в управлінні освіти і науки відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти міста на якій розглянуто ряд питань зокрема, формування проекту мережі здобувачів освіти і класів на 2019-2020 роки, фінансове забезпечення закладів у 2019 році, про підготовку виборчих дільниць, впровадження науково-експериментального проекту «Інтелект України», заходи цивільного захисту, проведення платних екскурсій для учнів і вихованців, а також Т.В. Ващук, начальник управління освіти і науки поділилась інформацією по питаннях навчального семінару, на якому перебувала у м. Житомирі.

07 лютого в ІМЦ відбувся захід «Методичні арабески»: серія майстер-класів учителів зарубіжної літератури. 

07 лютого на базі ІМЦ відбулася зустріч членів місцевого осередку «Асоціація працівників дошкільної освіти» з теми «Діяльність Асоціації в 2018 році (обмін набутим досвідом)».

Протягом тижня, слухачі відділення школи «Обдарована дитина» з трудового навчання, фізики, французької, англійської та польської мови, складали контрольну роботу. За результатами перевірки членами журі учнівських робіт сформовано міські команди.

За минулий тиждень на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад учні ЗЗСО міста отримали 5 дипломів: хімія – диплом І ступеня, диплом ІІ ступеня, 3 дипломи ІІІ ступеня.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія