Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень

19 Березня 2019, 20:52

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
– вивезено 80 м³ сміття (місця загального користування);
– зрізано 2 аварійних дерева (міський парк культури та відпочинку, вул. Шевченка);
– проводиться розчищення порослі на кладовищі по вул. Лугова.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
– вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Вокзальна, Лесі Українки, Ніколаєва, Юрія Глухова, Наталії Оржевської, Медична, Івана Франка та частково на Житомирська, Волі, Чехова;
– прочищено зливові колодязі за наступними адресами: вул. Лянгуса – 6 шт., вул. Гагаріна – 3 шт.;
– проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях міста: Гагаріна, Дружби, Грушева, Вершницька, Івашківська, Героїв АТО, Леваневського, Герцена, пров. Річний.

Охорона здоров’я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами. Станом на 18.03.2019 року підписано 45 955 декларацій (82%).
Станом на 18.03.2019 року згідно Урядової програми «Доступні ліки» виписано та відпущено ліків на суму 300 899 грн., що становить 100% від затверджених кошторисних призначень на І квартал 2019 року. З квітня місяця фінансування буде здійснюватись через Національну службу здоров´я України. Протягом 2019 року звернулося та отримали рецепти 4 730 пацієнтів, виписано 9 622 рецептів. 
Хворі на інсулінпотребуючий цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно. Станом на 18.03.2019 року відпущено рецептів на суму 363 041 грн. (21,7 % від виділеної суми на рік).
Шановні новоград-волинці, які не підписали Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу! Переконливо просимо звернутися до сімейного лікаря та педіатра для підписання Декларації.

Освіта:

11 березня начальник управління освіти і науки міської ради Т.В.Ващук взяла участь у Раді регіонального розвитку при Житомирській обласній державній адміністрації за участю Президента України П.О.Порошенка.
12 березня в ІМЦ відбулося засідання Школи вихователя-методиста «Методичний супровід професійного зростання».
12 березня в ІМЦ відбулося засідання ММО учителів фізичної культури з теми «Підготовка та проведення міського етапу спортивних змагань «Козацький гарт». 
13 березня в Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти педагогів м. Новограда-Волинського було нагороджено як переможців обласного етапу педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2019» та переможців X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».
13 березня делегація освітян м. Новограда-Волинського взяла участь у роботі семінару-тренінгу «Медико-психолого-педагогічний супровід інноваційних проектів в умовах реформування освіти» на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 
13 березня в ЖДУ ім. І. Франка проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Передумова успішного навчання у Новій українській школі» у якій презентували свій досвід педагоги-дошкільники м. Новограда-Волинського.
14 березня на базі міського інклюзивно-ресурсного центру відбулося чергове засідання ресурс-студії «Майстерня успіху» для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, на тему «Відкритий діалог: «Інклюзивна освіта. Сьогодення та перспективи» за участю начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. 
14 березня в Ліцеї №4 відбулася презентація міжнародного соціального проекту «Книга Добра» для заступників директорів та лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста. 
15 березня на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбувся турнір з греко-римської боротьби. Учасниками якого стали 75 спортсменів міста і району різних вікових та вагових категорій. 
15 березня в ЗОШ № 9 проходив семінар-практикум «Про важливе в роботі практичного психолога» для практичних психологів закладів загальної середньої освіти міста.
15-16 березня у ЗОШ №2 відбулася зустріч з тренерами проекту «Демократична школа» для вчителів, батьків, громадськості та учнів школи.
16 березня на базі Ліцею № 4, Ліцею № 11 пройшло пробне ЗНО-2019 з української мови та літератури, було зареєстровано 440 учасників, присутність склала 97%.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія