Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень

23 Травня 2019, 13:47

Житлово-комунальне господарство:

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

– вивезено 40 м³ сміття (місця загального користування);

– скошено траву на наступних територіях: пам’ятний знак Шарварка, вул. Героїв АТО, сквер „Фортеця“ та частково в міському парку культури та відпочинку;

– посаджено квіти на наступних територіях: перехрестя вулиць Волі – Гетьмана Сагайдачного, пам’ятник на честь звільнення міста від нацистських загарбників (вул. Житомирська).

Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:

– вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Гагаріна, Івана Мамайчука, Чернишевського та частково на Гетьмана Сагайдачного, Житомирська, Лянгуса;

– здійснюється нанесення дорожньої розмітки (в тому числі на пішохідні переходи) на вул. Шевченка та вул. Соборності;

– ведуться роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття на наступних вулицях: Шевченка, Гетьмана Сагайдачного;

– проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях міста: Надслучанська, Горького, Юрія Глухова, Шевченка, Соколіна.

Охорона здоров’я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради станом на 20.05.2019 року підписано 48 047 декларацій з сімейними лікарями, педіатрами (85,6%).

З 1 квітня 2019 року Урядова програма «Доступні ліки» перейшла під адміністрування Національної служби здоров´я України. Відшкодування вартості лікарських засобів за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбувається за договором аптечних закладів з Національною службою здоров´я України згідно електронного рецепту, виписаного сімейним лікарем з яким підписана Декларація.

Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 (вул. Шевченка, 29), аптечний пункт №1 Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 (вул. Н. Оржевської, 13), аптека №212 (вул. Леваневського, 14), ТОВ «АВК Фарм» (вул. Гагаріна, 19), ТОВ «Первоцвіт-Фарм» (вул. Н. Оржевської, 2) відпускають лікарські засоби за електронними рецептами. 

На даному етапі запровадження електронного рецепту процес відпуску ліків за одним рецептом потребує 10-15 хвилин. Пацієнт звертається в аптеку та надає фармацевтичному працівнику номер рецепту і код підтвердження, які він отримав в СМС. У випадку відсутності мобільного телефону, пацієнт отримує роздруківку, в якій вказується номер рецепту і код підтвердження. Фармацевтичний працівник зобов’язаний провести електронний рецепт через медичну інформаційну систему а також провести відпуск ліків через реєстратор розрахункових операцій для фінансового обліку на підприємстві. У разі відсутності необхідного лікарського засобу в аптечному закладі, пацієнт може звернутися в іншу аптеку, яка бере участь в програмі «Доступні ліки», зачекати, доки необхідні ліки будуть в наявності, або ж обрати інший препарат.

Виявлені недоліки під час роботи з електронними рецептами регулярно опрацьовуються і вживаються заходи щодо їх усунення в межах повноважень аптечного закладу для подальшого налагодження відпуску ліків за електронним рецептом. 
Хворі на інсулінпотребуючий цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно.

Станом на 20.05.2019 року відпущено рецептів на суму 695613 грн. ( 42 % від виділеної суми на рік).

Продовжується будівництво хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Освіта:

З 13-16 травня Ващук Т.В., начальник управління освіти і науки брала участь у робочій зустрічі в рамках співпраці Новоград-Волинської школи медсестринства та амбулаторної сестринської служби sab GmbH в м.Берліні (Німеччина).

13 травня в ІМЦ відбулася нарада із відповідальними за проведення міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 

14 травня в ДНЗ № 9 проходило міське методичне об’єднання завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста з теми «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога».

15 травня на базі військової частини А-3814 проходив міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (1-й день).

15 травня у м. Вінниця відбулося засідання координаційної ради Всеукраїнської громадської організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» з теми «Функціонування закладів дошкільної освіти та перспективи розвитку», у якому взяла участь методист ІМЦ.

15 травня в Палаці культури імені Лесі Українки відбувся творчий звіт ЗОШ №9.

15 травня в с. Ярунь проходив міський семінар-практикум шкільних бібліотекарів.

16 травня на базі Ліцею № 1 відбулося загальноміське свято «День науки» за участі представників робототехніки «Boteon», наукових співробітників ЖДТУ, ТОВ «Eliz.laps».

16 травня в МПК в рамках міського фестивалю «Вишиванка» пройшла виставка робіт учнів та вчителів трудового навчання ЗЗСО міста.

16 травня в смт. Черняхів відбувся фінальний етап змагань «Старти надій» в рамках спортивних ігор школярів Житомирщини, де отримали 2 місце.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія