Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень

13 Березня 2019, 21:30

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

– вивезено 40 м³ сміття (місця загального користування);

– проведено кронування 4 дерев породи каштан на вул. Шолом-Алейхема;

– зрізано 2 аварійних дерева (вул. Герцена, вул. Левченка);

– проведено ремонт лав на площі Тараса Шевченка.

Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:

– проведено ремонт зливового колодязя на вул. Юрія Глухова, 29-А;

– вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Вокзальна, Героїв Майдану, Замкова, Івана Мамайчука та частково на Волі, Житомирська, Гетьмана Сагайдачного;

– проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях міста: Дружби, Чехова, Шевченка, Переяславська, Котляревського.
 

Охорона здоров’я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради продовжується підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами. Станом на 11.03.2019 року підписано 45 761 декларацій (81,3%).

Станом на 11.03.2019 року згідно Урядової програми «Доступні ліки» виписано та відпущено ліків на суму 291 809 грн., що становить 96,9% від затверджених кошторисних призначень на І квартал 2019 року. З квітня місяця фінансування буде здійснюватись через Національну службу здоров´я України. Протягом 2019 року звернулося та отримали рецепти 4 429 пацієнтів, виписано 8 965 рецептів.

Хворі на інсулінпотребуючий цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно. Станом на 11.03.2019 року відпущено рецептів на суму 272 197 грн. (16,3 % від виділеної суми на рік).

Шановні новоград-волинці, які не підписали Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу! Переконливо просимо звернутися до сімейного лікаря та педіатра для підписання Декларації.

Освіта:

04 березня в ІМЦ відбулася нарада з питань підготовки до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Передумова успішного навчання у Новій українській школі», в якій взяли участь представники ІМЦ, ДНЗ №№ 5,14,15.

05 березня в ІМЦ відбулося засідання журі міського конкурсу на кращий учнівський твір будь-якого жанру „До Лесі наша думка лине…”. Участь у конкурсі взяло 62 учнів закладів загальної середньої освіти міста.

05 березня в ІМЦ проведено засідання ММО учителів 1-их класів з теми «Навчально-методичне забезпечення учнів другого класу».

06 березня Тетяна Ващук, начальник управління освіти і науки та делегація освітян міста взяли участь в урочистостях з нагоди міжнародного жіночого дня у місті Житомирі.

Триває конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу ЗЗСО на базі ІСУО та програми КУРС «Школа».

В закладах освіти пройшли заходи до 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія