Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень

24 Квітня 2019, 12:27

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

– вивезено 80 м³ сміття з кладовищ: (вул. Чехова – 60 м³; вул. Лугова – 20 м³);

– проведено фарбування пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи;

– вивезено на кладовища кам’яний відсів: вул. Чехова – 23,36 т, вул. Макаренка – 11,08 т, вул. Чижовецька – 23,34 т.

Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:

– вивезено вуличний змет з наступних вулиць міста: Маяковського, Житомирська, Пушкіна, Чехова, Горького, Декабристів, Котляревського, Лянгуса, Медична, Наталії Оржевської, Твіленевої, Лубчицька, Юрія Глухова, Ніколаєва та частково на Волі, Ціолковського, Володимира Антоновича, Вокзальна, Співдружності, Гоголя;

– прочищено зливові колодязі за наступними адресами: вул. Чехова – 10 шт., вул. Гагаріна – 6 шт., вул. Пушкіна – 8 шт.;

– здійснено підготовку асфальтного покриття під ямковий ремонт на вул. Лубчицька;

– проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення на наступних вулицях міста: Шевченка, Панкратова, Олейнікова, Михайла Драгоманова, Соборності, Коцюбинського.

Також, на виконання розпорядження міського голови від 04.04.2019 № 75 (о) „Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади“ управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради 19.04.2019 року організовано прибирання території прилеглої до водойми, що знаходиться біля залізничного переїзду (вул. Шевченка).

Охорона здоров’я:

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради станом на 24.04.2019 року підписано 47 660 декларацій з сімейними лікарями, педіатрами (84,7%).

З 1 квітня 2019 року Урядова програма «Доступні ліки» перейшла під адміністрування Національної служби здоров´я України. Відшкодування вартості лікарських засобів за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбувається за договором аптечних закладів з Національною службою здоров´я України згідно електронного рецепту, виписаного сімейним лікарем з яким підписана Декларація.

Підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 розпочало відпуск лікарських засобів за електронними рецептами з 1 квітня 2019 року в аптеці № 217 (вул. Шевченка, 29) і в аптечному пункті № 1 (вул. Н.Оржевської, 13).

На даному етапі запровадження електронного рецепту процес відпуску ліків за одним рецептом потребує 10-15 хвилин. Пацієнт звертається в аптеку та надає фармацевтичному працівнику номер рецепту і код підтвердження, які він отримав в СМС. У випадку відсутності мобільного телефону, пацієнт отримує роздруківку, в якій вказується номер рецепту і код підтвердження. Фармацевтичний працівник зобов’язаний провести електронний рецепт через медичну інформаційну систему а також провести відпуск ліків через реєстратор розрахункових операцій для фінансового обліку на підприємстві. У разі відсутності необхідного лікарського засобу в аптечному закладі, пацієнт може звернутися в іншу аптеку, яка бере участь в програмі «Доступні ліки», зачекати, доки необхідні ліки будуть в наявності, або ж обрати інший препарат.

Виявлені недоліки під час роботи з електронними рецептами регулярно опрацьовуються і вживаються заходи щодо їх усунення в межах повноважень аптечного закладу для подальшого налагодження відпуску ліків за електронним рецептом.

Хворі на інсулінпотребуючий цукровий діабет забезпечуються препаратами інсуліну безкоштовно. Станом на 24.04.2019 року відпущено рецептів на суму 556 454 грн. ( 33,3 % від виділеної суми на рік).

Продовжується будівництво хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Освіта:

16 квітня в ІМЦ пройшло засідання ММО учителів фізичної культури з теми «Підготовка та проведення міського етапу спортивних змагань «Старти надій» в рамках обласних Спортивних ігор Житомирщини» та підготовка до міських змагань з футболу на Кубок міського голови.

16 квітня в ЗОШ №3 відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи на якій розглянуто ряд важливих питань: про проведення міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура»)», організація роботи пришкільних та мовних таборів влітку 2019 року, посилення просвітницької роботи з протидії булінгу в школах та інше.

16 квітня в ІМЦ відбулося підведення підсумків та вручення сертифікатів учителям інформатики ЗЗСО міста, які пройшли навчання за програмою «BrainBasket Foundation».

17 квітня в Ліцеї №4 для представників закладів загальної середньої освіти міста та району, працівників бібліотечної сфери відбулася презентація міжнародного соціального проекту «Книга Добра», за участі представників проекту Василя Вишиванюка та Ірини Рабарської.

17 квітня на базі міського центру зайнятості організовано міський семінар-практикум учителів географії з теми «Формування краєзнавчих компетентностей учнів під час освітнього процесу з географії».

17 квітня в ІМЦ відбулася методично-організаційна нарада з теми «Підготовка та проведення міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)», яка відбудеться 15-16 травня.

8 квітня в Ліцеї №11 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, в якому взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти міста, а саме Ліцей №1, ЗОШ №7, ЗОШ №9, Ліцей №11. Перемогу отримала команда ЗОШ №7.

17 – 19 квітня в ДНЗ № 13 проходили тематичні дні «Друзі наші менші», «Краса навколо мене», Звягельські діалоги «Великі права маленької людини» за участі кандидата психологічних наук Ладивір С.О. та наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Федорчук О.І. (в рамках угоди про співробітництво між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради), педагогів та батьків вихованців ДНЗ №13.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія