Інформація КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» щодо зміни розміру плати за абонентське обслуговування

18 Жовтня 2022, 15:30

Відповідно до постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування в розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» (далі – Постанова) держава регулює граничний рівень плати за абонентське обслуговування, граничний розмір на сьогодення складає 36,88 грн.

Відповідно до Постанови КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» було розраховано та встановлено з 01.10.2022 р. розмір плати за абонентське обслуговування:

  • для категорії споживачів «населення» (в багатоквартирних будинках) – 28,28 грн. з ПДВ на місяць на 1 абонента
  • для категорії споживачів «населення» (приватний сектор) – 16,44 грн. з ПДВ на місяць на 1 абонента
  • для категорії споживачів «бюджетні установи» та інші споживачі (в багатоквартирних будинках) – 27,80 грн. з ПДВ на місяць на 1 абонента

Дане зростання плати за абонентське обслуговування зумовлене наступними факторами:  зменшення кількості абонентів, зростання вартості теплових лічильників на заміну, збільшення цін на обслуговування комп’ютерної техніки та канцтовари, підвищення вартості на програмне забезпечення, ріст цін на пально-мастильні матеріали та збільшення заробітної  плата за рахунок підвищення прожиткового мінімуму.

Звертаємо Вашу увагу на те, що розмір абонентської плати – це фіксований платіж на одного абонента, який не залежить від площі квартири чи обсягів споживання тепла та має сплачуватися один раз на місяць протягом року.

Відповідно до п.37.  Типового індивідуального договору  про надання послуги з постачання теплової енергії (публічного договору приєднання) – у разі коли споживач вніс плату виконавцю за розрахунковий період не в повному обсязі або більшому, ніж зазначено в рахунку, обсязі, виконавець здійснює зарахування коштів згідно з призначенням платежу. За відсутності призначення платежу — у такому порядку: в першу чергу — в рахунок плати за послугу; в другу чергу — в рахунок плати за абонентське обслуговування.

Довідково: плата за абонентське обслуговування  при наявності будинкових вузлів обліку теплової енергії в наступних містах становить:

м. Житомир – 30,30 грн.

м. Бердичів –  36,88 грн.

м. Коростень – 26,23 грн.

 

Людмила ТОДОРОВИЧ, директор КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

Чат-бот Гаряча лінія