Інформація про нагороди Звягельської міської територіальної громади

28 Березня 2023, 10:59

 

Відповідно до Положень про орден „Звягель“ та звання „Почесний громадянин Звягеля“, затверджених рішеннями міської ради від 23.02.2023 №№ 782, 783, відзнаками Звягельської міської територіальної громади нагороджуються жителі громади, які мають видатні заслуги і зробили вагомий особистий внесок у розвиток громади, зокрема у сфері економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, мають особисті заслуги у піднесенні авторитету громади, як на державному, так і на міжнародному рівні, у миротворчій, доброчинній діяльності, виявили мужність і відвагу при захисті Вітчизни, правопорядку, порятунку людей, виконанні громадського і службового обов’язку.

Висування кандидатур здійснюється за таким Порядком:

  1. Висунення особи для нагородження Орденом або Почесним званням (далі-Кандидат) здійснюється гласно, на загальних зборах трудових колективів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, де працює або працював кандидат, громадських об’єднань, профспілкових організацій, політичних партій, постійних комісій Звягельської міської ради за поданням їх керівників.
  2. Самовисування для нагородження не розглядаються.
  3. При висуванні Кандидата подаються письмові клопотання на ім’я міського голови.
  4. Одночасно з клопотанням подаються такі документи:

4.1. Вичерпні біографічні дані про кандидата.

4.2. Відомості про досягнення кандидата.

4.3. Протокол (зборів трудового колективу, конференції, з’їзду, тощо), яким визначено Кандидата.

4.4. Завірені копії документа, що посвідчує особу Кандидата та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 

Нагородження Орденом та Почесним званням здійснюється за рішенням міської ради один раз на рік напередодні Дня міста Звягеля (16 червня, святкування – в найближчу суботу).

Клопотання та документи до них подаються не пізніше ніж за два місяці до дати нагородження (святкування Дня міста), а саме по травень місяць.

На  порталі документів Звягельської міської ради можна детальніше ознайомитися з:

Положенням про відзнаку орден „Звягель“ https://portal.nvrada.gov.ua/pro-polozhennya-pro-vidznaku-orden-zvyagel-2/

Положенням про звання „Почесний громадянин Звягеля“ https://portal.nvrada.gov.ua/pro-polozhennya-pro-zvannya-pochesnyj-gromadyanyn-zvyagelya/

 

Жанна КОЛЕСНИК, начальник відділу кадрів міської ради

Чат-бот Гаряча лінія