Інформація про проведення земельних торгів в місті Звягель Житомирської області

8 Серпня 2023, 11:37

На земельні торги у формі аукціону для продажу права оренди виставляється  земельна ділянка на вул. Природна, 3, площею 0,9500 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03), кадастровий номер 1811000000:00:036:0750.

Наявна містобудівна документація – детальний план території, який передбачає розміщення 9-ти поверхових та 4-х поверхових житлових будинків.

Земельна ділянка має розвинуту інфраструктуру: поруч Ліцей №11, Центр розвитку дитини «Дельфін», забезпечена дорогою з твердим покриттям (вул. Природна, вул. Співдружності), проходження найближчих інженерних комунікацій (водопровід, каналізація, газопровід, електричні мережі) до яких можливе під’єднання, розташовані в радіусі 100 метрів від земельної ділянки.

При проектуванні об’єктів будівництва територія багатоквартирної житлової забудови крім озеленення, повинна бути обладнана необхідними елементами благоустрою – дитячими ігровими майданчиками, майданчиками для відпочинку дорослого населення, для занять фізкультурою, для господарський цілей, для вигулу собак, для тимчасового зберігання автомобілів та повинна бути забезпечена влаштуванням укриття для населення в захисних спорудах.

Стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки на вул. Природна, 3, площею 0,9500 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку становить 242 578, 72 грн, термін оренди 2 роки.

Земельна ділянка на вул. Природна, 3 межує з півдня з вулицею Природна, із заходу розташований гаражний масив, з півночі межує з земельними ділянками комунальної власності Звягельської міської ради, що на перспективу можуть бути використані під багатоповерхову житлову забудову.  Зі сходу знаходиться садибна забудова.

Культурно-побутове обслуговування може здійснюватися як за рахунок існуючих об’єктів, розташованих поруч з земельною ділянкою, так і за рахунок нових об’єктів, які можуть бути розташовані у прибудованих та вбудованих приміщеннях на перших поверхах нових житлових будинків.

За додатковою інформацією звертатись до Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради,  тел.: +38 (093) -064-50-34

misto.zem@ukr.net

Чат-бот Гаряча лінія