Інформація про результати земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків в м. Звягель

9 Листопада 2023, 13:53

Так як ринок вторинного житла майже вичерпав свій ресурс та враховуючи дефіцит житлового фонду на території м. Звягель, керівництвом громади та депутатами міської ради ініційовано підготовку земельних ділянок для нового будівництва багатоквартирних житлових будинків з метою продажу права оренди на земельних торгах. В результаті чого міською радою прийняте рішення від 20.07.2023 №935 «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в м. Звягель». Згідно умов рішення міської ради земельні ділянки передаються в оренду строком на два роки, в цей термін переможець земельних торгів зобов’язаний розпочати будівництво багатоквартирного житлового будинку.
На виконання рішення міської ради Управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин підготовлено матеріали та проведено земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків в м. Звягель.
За результатами земельних торгів було продано право оренди на наступні земельні ділянки:
– земельна ділянка площею 0,6450 га, що розташована за адресою:
м. Звягель, вул. Відродження, 7/111, переможець торгів – ТОВ “ВІННИЦЯ БУДІНВЕСТ”.
– земельна ділянка площею 0,7808 га, що розташована за адресою:
м. Звягель, вул. Морська, 26, переможець торгів – ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МЕБЛЕВА ФАБРИКА “МІРТ”.
– земельна ділянка площею 0,4300 га, що розташована за адресою:
м. Звягель, вул. Гоголя, 4-В, переможець торгів – ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ “ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ “КОМФОРТНИЙ”.
Додатково інформуємо, що на земельні торги у формі аукціону для продажу права оренди планується земельна ділянка на вул. Природна, 3, площею 0,9500 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03), кадастровий номер 1811000000:00:036:0750. Наявна містобудівна документація – детальний план території, який передбачає розміщення 9-ти поверхових та 4-х поверхових житлових будинків.
Земельна ділянка має розвинуту інфраструктуру: поруч Ліцей №11, Центр розвитку дитини «Дельфін», забезпечена дорогою з твердим покриттям (вул. Природна, вул. Співдружності), проходження найближчих інженерних комунікацій (водопровід, каналізація, газопровід, електричні мережі) до яких можливе під’єднання, розташовані в радіусі 100 метрів від земельної ділянки.
При проектуванні об’єктів будівництва територія багатоквартирної житлової забудови крім озеленення, повинна бути обладнана необхідними елементами благоустрою – дитячими ігровими майданчиками, майданчиками для відпочинку дорослого населення, для занять фізкультурою, для господарський цілей, для вигулу собак, для тимчасового зберігання автомобілів та повинна бути забезпечена влаштуванням укриття для населення в захисних спорудах.
Стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки на вул.Природна, 3, площею 0,9500 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку становить 242 578, 72 грн, термін оренди 2 роки.
Земельна ділянка на вул. Природна, 3 межує з півдня з вулицею Природна, із заходу розташований гаражний масив, з півночі межує з земельними ділянками комунальної власності Звягельської міської ради, що на перспективу можуть бути використані під багатоповерхову житлову забудову. Зі сходу знаходиться садибна забудова.
Культурно-побутове обслуговування може здійснюватися як за рахунок існуючих об’єктів, розташованих поруч з земельною ділянкою, так і за рахунок нових об’єктів, які можуть бути розташовані у прибудованих та вбудованих приміщеннях на перших поверхах нових житлових будинків.
За додатковою інформацією звертатись до Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, тел.: +38 (093) -064-50-34 misto.zem@ukr.net
Чат-бот Гаряча лінія