Інформація про роботу Новоград-Волинської адміністративної комісії за жовтень 2015 року

23 Жовтня 2015, 22:52

Протягом вересня 2015 року на засіданнях  адміністративної комісії було розглянуто 28 справ (за аналогічний період 2014 року – 48 справ) про адміністративні правопорушення. Всі протоколи розглянуті і винні притягнуті до адміністративної відповідальності. Загалом за жовтень місяць було складено адміністративних штрафів на суму 1598 грн., а саме:

І.  Інспекція благоустрою міста (всього за місяць складено 7 протоколів  про порушення правил тримання собак і котів).

ІІ. Інспекція благоустрою міста (протягом місяця складено 12 протоколів про порушення правил благоустрою території міста): 1) самовільне розміщення вигрібної ями на проїзній частині без дозволу, вигрібна яма не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам (закрито за  ст. 22 КупАП); 2) прилегла територія “МПК” та територія земельної ділянки, що належить відділу культури не утримується в належному стані, сміття не прибирається, бур’яни не знищуються, трава не скошується (закрито за  ст. 22 КупАП); 3) зливання у відкриту дощоприймальну систему рідких побутових відходів та підключення до неї відвідних каналізаційних труб (закрито за  ст. 22 КупАП); 4) Витіки рідких нечистот від гною на прилеглу територію (закрито за  ст. 22 КупАП); 5) спалювання бур’янів та інших відходів, що наносить шкоду здоров’ю мешканцям міста; відсутній договір на вивезення твердих побутових відходів (закрито за  ст. 22 КупАП); 6) розташування вигрібної ями на прилеглій території, зливання рідких побутових відходів до дощеприй-мального та підключення до нього відвідних каналізаційних труб;  відсутній покажчик найменування вулиці та номерний знак (340 грн); 7) спалювання бур’янів та інших відходів, що шкодить здоров’ю мешканцям міста (перенесено на наступне засідання ); 8) складування бур’янів на прилеглій до будинку території, складування будівельних відходів, трава не скошується, бур’яни не знищуються (закрито за  ст. 22 КупАП); 9) захаращення прибудинкової і прилеглої території, не утримання в належному санітарно-епідеміологічному стані,  спалювання сміття та рослинних відходів (закрито за ст. 22 КупАП); 10)  складування гною в межах червоних ліній міських вулиць і доріг, складування буд.матеріалів (щебень) без дозволу (закрито за  ст. 22 КупАП); 11) відмова від укладання договору на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів;  відсутній покажчик найменування вулиці та номерний знак будинку (закрито за  ст. 22 КупАП); 12) спалювання сміття, листя та гілля на прилеглій території (закрито за  ст. 22 КупАП).

ІІІ. Новоград-Волинський відділ УМВС : 1) Близько 16 год. 56 хв. в магазині “Бахус”, що по вул. Соборності 3 м. Новоград-Волинський продали пиво спеціальне “Бірмікс Лимон” пастеризоване, 2,5%, неповнолітній у магазині, за документами “Європа”, ємністю 0,5 л. (510 грн); 2) близько 18 години 00 хвилин біля під’їзду будинку № 13, що по вул. Соборності, м. Новоград-Волинський, громадянин довів до стану алкогольного сп’яніння неповнолітню (2 ×136 грн.);

3) близько 18 години 00 хвилин біля під’їзду будинку № 13, що по вул. Соборності, м. Новоград-Волинський, громадянин довів до стану алкогольного сп’яніння неповнолітню (102 грн.); 4)    близько 15 год. 40 хвилин продавець магазину “Скіф”, що по вул. Івана Франка, продала неповнолітньому пачку цигарок “BOND” сині (2 × закрито за п.1 ст. 247 КУпАП)

ІV. Управління містобудування, архітектури та земельних відносин: 1) переобладнано частину житлової кімнати в коридор і шафу, столову 1-4 в житлову кімнату внаслідок чого житлова площа збільшилась на 3,72 кв.м  (17 грн);  2) переобладнано кухню в житлову кімнату, внаслідок чого житлова площа збільшилась на 12,9 кв.м (17 грн).

V. Білоцерківський МВ в Київській обл.:  біля будинку №2 по вул. Родена в м. Узин Білоцерківський р-н, Київська обл., порушення п. 3.29.4 “Правил благоустрою м. Узин” від 30.05.2006 р. № 02-22, а саме: самовільно здійснював торгівлю кавунами з автомобілю у не відведеному для цього місці без дозволу Узинської міської ради (340 грн).

Секретар адмінкомісії

 

Чат-бот Гаряча лінія